URLA YILAY HAKAN ÇEKEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ZİYARETİMİZ

Coşkulu, heyecanlı ve istekli öğrenci toplulukları, fedakar, başarılı ve öğrencilerinin üzerine birer evlat gibi itina ile titreyen değerli öğretmenlerimiz oldukça bizlerde işimizi gücümü, planlarımızı, mesailerimizi bir kenara bırakıp, engin bir deniz gibi ucu bucağı olmayan, her an her saniye yeni bir tat, yeni bir teknik yada yeni bir sunum bulmaya açık olan mesleğimizi, doğru ve objektif tecrübelerle genç aşçı adaylarına aktarmak için bizlerde varız.

Okul ziyaretleri kapsamında bugün İzmir dışına çıktık. Ziyaret adresimiz şiirlere, masallara konu olacak özünlüğe ve doğallığa sahip güzel Urlamızın, Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesiydi.

Okulumuzda tüm olkullarda olduğu gibi heyecanlı ve ziyaretimizden mutlu bir öğrenci topluluğu ile karşılandık. Hem öğrencilerimizden hemde öğretmenlerimizden aldığımız pozitif enerji bizler içinde motivasyon kaynağıydı.

Öğrencilerin meslekle ilgili yarışmayla ilgili birçok sorusuna içtenlikle cevap veren şeflerimiz, lisenin yoğun katılımı olan yarışmada buluşmak üzere öğrenci ve öğretmenlerle vedalaştılar.

 

Haber 

Mehmet Ali ERSEN

EDİTÖR